Masérky

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Vážení zákaznící, dovolte nám, abychom vám sdělili něco více o našich masérkách, které jsme před přijetím pečlivě zkoušeli přímo v Thajsku a testovali jejich umění i postoj k práci. Náš tým je složený z dvojice špičkových masérek Tei + Rana, které se o vás s úsměvem postarají. Obě masérky jsou vdané.

Přijďte si užít olejovou nebo tradiční thajskou masáž pro dva.

U nás víte, kdo vás bude masírovat.

Tei

masérka Tei

Vystudovala masážní školu akreditovanou thajským ministerstvem zdravotnictví v Bangkoku. V posledních deseti letech získávala praxi v královském městě Hua Hin, kde pracovala ve Spa masážích Chotik a posléze v thajských tradičních masážích. V Hua Hin jí bylo též umožněno absolvovat soukromou výuku od jedné staré guru masérky, od které se podle svých slov naučila masáž cítit. Mezi její nejoblíbenější masáže patří thajská tradiční masáž a olejová masáž zad.

Tei pochází z provincie Buriram, z malé vesnice na hranicích s Kambodžou, většinu života však prožila v přímořském Hua Hin. Jejími koníčky jsou cestování, fitness a spaní.

Rana

masérka Rana

Pochází z Bangkoku, kde i strávila celý svůj dosavadní život. Může se pochlubit diplomem vyšší kategorie akreditovaným thajským ministerstvem zdravotnictví a desetiletou praxí v thajské nemocnici, kde působila jako fyzioterapeutka a lidem pomáhala právě thajskými masážemi. Její specialitou, kterou se odlišuje ode všech ostatních masérek je masáž obličeje, ve které se zdokonalovala několik let ve Spa salonu Anantara v Bangkoku.

Rana tvrdí, že všechny druhy masáží jsou pro ní zajímavé a nemá favorita, pokud by však musela nějakou vybrat, pak by to byla klasická thajská olejová masáž. Jejími koníčky jsou cestování a filmy.

Ke

masérka Ke

Pochází z města Ubon Ratchathani, kde pracovala jako masérka thajských masáží v nemocnici. Posledních 6 let pracovala v populárním salonu Arunda v centru Bangkoku. Zde se zdokonalovala díky náročnosti klientů tohoto salonu a dnes je velmi žádaná pro svoji perfektní techniku a schopnost přesně přizpůsobit intenzitu masáže schopnostem zákazníka. Dokáže provést olejovou masáž tzv. Spa relaxačním stylem, ale naopak i velmi intenzivně.

Mezi její koníčky patří cestování, internet a vaření.


Baitei - Thajské masáže České Budějovice