Thajská aroma antistresová masáž olejem Monoi z Tahiti

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Před masáží

Stejně jako u ostatních masáží vám po příchodu krátce vysvětlíme jak vše probíhá a pokud váháte zda je tato masáž pro Vás vhodná tak rádi poradíme. Nabízíme možnost využití sprchy, županu, ručníků nebo jednorázových přezuvek. Při masáži olejem Monoi dostanete na výběr z několika různých vůní tohoto oleje. Poté budete uvedeni do masážního pokoje, kde se svléknete do spodního prádla a uložíte se na masážní lůžko. Masérka většinu Vašeho těla pak zakryje velkým ručníkem, případně šátkem a přistoupí k samotné masáži, kdy poodhaluje jen aktuálně masírované části těla.

monoi

Oleje Monoi

Jedná se o malý zázrak z Francouzské Polynesie - Tahiti. Jde o kokosový olej z tamních palem, do kterého se namáčejí lístky gardénie, což je ta květina, kterou například vidíte ve vlasech Tahiťanek v dokumetech a filmech. Oleje Monoi zlepšují hydrataci kůže a jejich vůně je základem mnoha špičkových parfémů. Při prvním přivonění k olejům Monoi se vám pravděpodobně jejich vůně bude zdát hodně silná, avšak postupem času si zvyknete a budete na ní časem možná i závislí. Oleje Monoi jsou bez konzervantů, bez barviv, bez parabenů. Obsahují přírodní antioxidant (obsahuje vitamín E). Nejsou testovány na zvířatech. Námi používaný olej obsahuje 99 % oleje Monoï z Tahiti® A.O. a má osvědčení "Označení původu" - Appellation d'Origine.

V hotelu Savoy víte, kdo Vás bude masírovat - Masérky

Hotel Savoy naleznete na Mariánském náměstí - Kontakt


60 minut / 990 Kč
90 minut / 1390 Kč
120 minut / 1790 Kč

Toto jsou pouze zaváděcí ceny platné jen do 30.8. 2021. Pokud masáž do této doby nestihnete, doporučujeme zakoupit dárkový poukaz na Thajskou masáž olejem Monoi z Tahiti, tento poukaz je možné využít i půl roku po 30.8. 2021.

monoi

Baitei - Thajské masáže České Budějovice