Časté dotazy

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Kdy máte otevřeno?

Aktuálně máme kromě soboty otevřeno každý den od 10:00 do 21:30. Pro páry je otevřeno až do 22:30. Někdy máme otevřeno i v sobotu ... o výjimkách informujeme vždy na naší hlavní webové stránce nebo na stránce s kontakty.


Berete stravenky Gastro?

Nepřijímáme žádný druh stravenek, akceptujeme pouze karty Benefit+.


Mohu si sebou na masáž vzít svého zvířecího miláčka?

Je nám líto, ale toto není možné, kvůli ohledu na ostatní klienty.


Musím se při olejové masáži svléknout do naha?

Většina zákazníků se svléká do spodního prádla. Pokud je však pro vás pohodlnější svléknout vše tak to není problém. Intimní partie jsou stále zakryty ručníky. Zároveň upozorňujeme, že neposkytujeme žádné další služby kromě masáží.


Kdy se platí?

Masáž je vždy třeba zaplatit před začátkem procedury.


Mohu si vybrat masérku?

Pokud jste náš salon v minulosti již alespoň 5x navštívili, pak si samozřejmě masérku vybrat můžete.


Mohu mít salon pouze pro sebe?

Pokud jste dva tak ano, je možné požádat o to při rezervaci termínu. Po dobu Vaší masáže nebude v salonu žádný jiný zákazník.


Mohu si rozdělit dárkový poukaz na 1 hodinovou masáž na dvě půlhodinové masáže?

Je to možné za poplatek 150 Kč. Stejně tak pokud chcete poukaz pro 2 osoby využít pro 1 osobu, která přijde 2x, je třeba doplatit. Hlavním důvodem poplatku je blokování masérky ve 2 různé časy, vyšší provozní náklady (čisté povlečení např.) a vyšší cena za kratší masáže, případně vyšší cena za masáže pro 1 os. než pro pár... viz. ceník.


Skončila mi platnost dárkového poukazu, co s tím?

Naše dárkové poukazy mají velmi dlouhou dobu platnosti. Jestliže i přesto poukaz propadne a není propadlý déle než půl roku, máte stále možnost poukaz využít za příplatek 200 Kč.


Jaká délka masáže je nejlepší?

Jste-li na thajské masáži poprvé doporučujeme 1 hodinu. Po této první zkušenosti sami poznáte co vám vyhovuje. U olejových masáží většina zákazníků preferuje 1,5 hodiny. Pro některé masáže, jako například thajská královská masáž je 1,5 hodiny minimum.


Musím pít po masáži čaj a platí se zvlášť?

Teplý čaj po masáži se rozhodně doporučuje, pokud ho však nemáte rádi tak se rozhodně nepřemáhejte a před začátkem masáže nás upozorněte, že místo čaje si raději dáte balenou vodu. Čaj i voda jsou zdarma.


Jsou masérky opravdu Thajky?

Ano, naše masérky jsou Thajky s diplomy na thajské masáže, které jsou v salonu vystavené. Pokud si to chcete sami ověřit, připravte si doma pomocí googlu nějaké thajské slovíčko a vyzkoušejte je.Baitei - Thajské masáže České Budějovice

.