Baitei masáž - rezervace pro skupiny

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Základní informace

Nabídka je vhodná pro menší i větší skupiny. Salon je možné rezervovat pro masáže po celý den, nebo pouze v určité hodiny. Vše záleží na domluvě a rádi vyjdeme vsrříc vašim požadavkům. Je to ideální příležitost např. pro skupiny na sportovních nebo teambuilding akcích. Rezervaci je třeba provádět MINIMÁLNĚ 10 dní před vaším příjezdem. Platba musí být provedena nejméně 10 dní před termínem masáže, a to pouze převodem na účet nebo v hotovosti u nás v salonu.

Rezervace je závazná a stornování rezervace je možné nejpozději 3 dny a více před dnem masáží za poplatek 20% ze zaplacené částky, 2 dny před dnem masáží za poplatek 30% ze zaplacené částky nebo 1 den před dnem masáží za poplatek 40% ze zaplacené částky. V den masáží je možné storno pouze do 15:00 za poplatek 50% ze zaplacené částky, po 14:00 již není možné storno.

Nabízíme balíček celkem 10 hodin masáží s tím, že doporučená délka masáže je 1 hodina. Pokud by skupina byla složena z 20 osob, pak je možné za příplatek provádět i masáže půlhodinové. Kontaktujte nás prosím s dalšími otázkami, na které rádi odpovíme.

V rámci balíčku je možné zvolit následující masáže: thajská tradiční, thajská olejová, thajská masáž zad, masáž obličeje, masáž nohou. Pokud byste rádi zvolili královskou thajskou masáž, na kterou je třeba alespoň 1,5 hodiny, pak je možno čerpat hodiny z balíčku i např. systémem 1,5 + 1,5 + 1 + 1 + 1 ... atd. Masáže je možno absolvovat po 1 až 3 osobách současně.

V rámci balíčku je možné zvolit pouze následující masáže: thajská tradiční, thajská olejová, thajská masáž zad, masáž nohou. Pokud byste rádi zvolili královskou thajskou masáž, na kterou je třeba alespoň 1,5 hodiny, pak je možno čerpat hodiny z balíčku i např. systémem 1,5 + 1,5 + 1 + 1 + 1 ... atd.


balíček 10 jednohodinových masáží / 8900 Kč
balíček 20 půlhodinových masáží / 10000 Kč


Baitei - Thajské masáže České Budějovice