Thajská olejová masáž

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rychlé základní informace

Thajská olejová masáž je vhodná zejména pro ty, kteří mají tělo citlivější na bolest, potřebují si zlepšit imunitu, navodit psychickou pohodu a přesto i trochu vstoupit do tajů thajských tradičních masáží. Olejová masáž v jemnější podobě je též velmi vhodná pro děti. Používá se speciální přírodní masážní olej dovážený přímo z Thajska. Tato masáž je jemnější než tradiční thajská masáž, přesto je stále intenzivnější než aroma masáže a je též velmi účinná při boji s bolestmi těla. Odstraňuje napětí a ztuhlost svalů, blahodárně působí i na pokožku. Pokud máte nějakou oblíbenou vůni oleje, prosíme sdělte nám jakou již při rezervaci a mi Vám ho připravíme.

V hotelu Savoy víte, kdo Vás bude masírovat - Masérky

Před masáží

Stejně jako u tradiční thajské masáže Vám po příchodu krátce vysvětlíme jak masáž probíhá a pokud váháte zda je tato masáž pro Vás vhodná tak rádi poradíme. Nabízíme možnost využití sprchy, županu, ručníků nebo jednorázových přezuvek. Poté budete uvedeni do masážního pokoje, kde se svléknete do spodního prádla a uložíte se na masážní lůžko. Masérka většinu Vašeho těla pak zakryje velkým ručníkem a přistoupí k samotné masáži, kdy poodhaluje jen aktuálně masírované části těla.

Thajské masáže v hotelu Savoy - Fotogalerie

Průběh masáže

Masáž probíhá na matraci o velikosti 120 cm x 200 cm nebo na masážním stole s otvorem pro hlavu. Začíná se očistou chodidel. Poté následuje masáž nohou. Pokožka je masírována olejem a podobně jako u tradiční masáže se na tělo působí tlaky prsty a dlaněmi, ovšem ne tak intenzivně jako v případě masáže tradiční. Podstatou olejové masáže je větší relaxace, zbavení se stresu a vyčištění hlavy od všech problémů a to vše s prvky masáže tradiční. Vzniká tak jedinečná kombinace důkladného promasírování těla zmírněnou thajskou tradiční masáží a prospívání pokožce a dalším smyslům díky olejům. Upozorňujeme, že naše masérky i tuto masáž provádějí poctivě v její maximální možné intenzitě a rozhodně se nejedná o nějaké nudné natírání olejem. Proto pokud chcete masáž jemnější je dobré na to na začátku nebo v průběhu masáže upozornit.

Hotel Savoy naleznete na Mariánském náměstí - Kontakt

Po masáži

Na závěr masáže již na Vás bude na recepci čekat připravený zelený čaj. Pokud byste raději balenou vodu, prosíme upozorněte na to recepční již před masáží. Již krátce po masáži byste měli cítit značné uvolnění a svěžest. Našim klientům se snažíme rezervacemi s dvacetiminutovými rezervami před a po masáži poskytovat maximální soukromí. Po celou dobu Vaší masáže tak budete s pravděpodobností 90% v salonu sami. Tato masáž v délce 90 minut patří společně s thajskou královskou masáží mezi neojoblíbenější mezi našimi zákazníky, kteří ji pořizují jako překvapení pro své nejbližší formou dárkových poukazů.


60 minut / 990 Kč
90 minut / 1290 K

olejová masáž

Baitei - Thajské masáže České Budějovice