Thajská aroma relaxační antistresová masáž kokosovým BIO olejem

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rychlé základní informace

Pokud k nám přicházíte s bolestmi, doporučujeme zvolit spíše thajskou tradiční masáž nebo thajskou olejovou masáž, které jsou pro zlepšení bolestí vhodnější volbou. Thajská aromaterapeutická masáž je ideální pro ty kteří chtějí svému tělu dopřát to nejlepší v podobě bio kokosového oleje. Při této proceduře rozehrávají ruce masérky koncert na vaší pokožce a navozují Vám stavy absolutního uvolnění a někdy vás uvedou až do stavu příjemného spánku. Používá se kokosový bio masážní olej(možné zvolit též konopný nebo orientální olej nejvyšší kvality) a masáž je jemnější než thajská tradiční i thajská olejová masáž. Zvolte si tuto masáž a užijte si luxusní zážitek.

Před masáží

Po příchodu a uvítání recepční a masérkou budete moci využít sprchu, ručníky, župan nebo jednorázové přezuvky nebo rovnou zamířit do masážní místnosti. V té si v klidu odložíte svršky a ve spodním prádle se uložíte na masážní lůžko.

Průběh masáže

Procedura začíná očistou chodidel. Masíruje se na masážním lůžku s otvorem pro hlavu a masérka hýčká nejen vaše tělo, ale i vaši mysl. Její ruce téměř neopouští vaše tělo, pohyby jsou vláčnější a pomalejší než u thajské olejové masáže. Smyslem aroma masáže kokosovým olejem je dopřát tělu ty nejlepší látky a zároveň osvobodit mysl od veškerého stresu. Vysoký obsah vitamínů a přírodních antioxidantů v kokosovém oleji chráni tělo před volnými radikály, napomáhá při obnově pokožky a výrazně zpomaluje i její starnutí jejím zvláčněním(pomáhá vyhlazovat i popraskanou kůži). Je vhodný obzvláště po opalování a dobře se vstřebává. Další výhodou je, že olej na rozdíl od ostatních olejů zanechává mnohem menší pocit mastnoty. Kokosový olej je vhodný i pro alergiky a jeho vůně neutralizuje tělesný pach.

Po masáži

Po masáži si můžete vychutnat zelený čaj nebo balenou vodu, v horkých dnech nabízíme vodu v karafě s citronem(bio s chemicky neošetřenou kůrou) a nerušeně posedět v příjemném prostředí našeho salonu.


60 minut / 1090 Kč
90 minut / 1490 Kč
120 minut / 1990 Kč

aroma masáž

Baitei - Thajské masáže České Budějovice