Thajská královská masáž

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rychlé základní informace

Při thajské královské masáži se využívají váčky, naplněné bylinkami, které se nahřívají v páře a poté přitlačují na pokožku. Tím se do pokožky dostávají cenné látky a pokračuje se jejich vmasírováním společně s olejem do pokožky. Postupně se několikrát vystřídá přikládání váčků a samotné masírování. Pokud zvolíte tuto masáž, informujte nás o tom prosím již při objednávce, abychom vše připravili.

Před masáží a průběh masáže

V našem salonu v 5. poschodí hotelu Savoy vás přivítáme a vysvětlíme vše o této masáži. K vaší dispozici jsou sprcha, ručníky a přezuvky. Masérka vás uvede k masážnímu lůžku, kde si odložíte svršky a ve spodním prádle ulehnete na masážní postel. Jak již je popsáno výše následuje kombinace přikládání nahřátých váčků s bylinkami a masírování olejem. Tyto váčky jsou velmi horké, pokud máte citlivější pokožku nebojte se prosím na to kdykoliv masérku upozornit a ona sníží teplotu váčku o něco více před tím než ho přiloží k vaší pokožce.

Masáž probíhá buďto na masážním stole s otvorem pro hlavu, který umožňuje pohodlnější pozici hlavy a krku, nebo na masážním lůžku s královskými rozměry 120 cm x 200 cm, vysokém 30 cm. Jde o kombinaci tradičních masážních postupů, olejové masáže a navíc ještě s použitím bylin ve váčcích. Tato trojkombinace je opravdovým ozdravným procesem pro vaše tělo. Královská masáž vám poskytne vše od relaxace přes péči o pokožku až po procvičení těla prvky tradiční masáže.

Po masáži

Jako vždy již tradičně budete moci vychutnat zelený čaj, posedět a prolistovat například časopis s informacemi o Thajsku nebo některý z mnoha dalších. Rádi poskytneme i některé další užitečné info pro cestování do Thajska. Tato masáž v délce 90 minut patří společně s thajskou olejovou masáží k neojoblíbenějším mezi našimi zákazníky, kteří ji pořizují jako překvapení pro své nejbližší formou dárkových poukazů.


90 minut / 1390 Kč
120 minut / 1890 Kč

královská masáž

Baitei - Thajské masáže České Budějovice