Thajská masáž nohou

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rychlé základní informace

Ideální masáž pro všechny, kteří strávili celý den na tůře, procházením města, nakupováním nebo sportovními aktivitami, zejména pak běháním. Přijďte se posadit do našeho pohodlného křesla a užijte si příjmený relax, který jak se dočtete dále ovlivňuje vlastně celé tělo. Na masáž je vhodné přijít v oblečení, u kterého lze ohrnout nohavice nad kolena, pokud však takovou možnost nemáte, rádi vám zapůjčíme pohodlné kraťasy. Při masáži nohou se kromě chodidel masírují i lýtka a masáž je možné provést i na masážním lůžku a nohy promasírovat kompletně včetně stehen. Vše zaleží jen na vašem přání a potřebách a času.

Vztahy bodů na chodidle a orgánů v těle.

Při masáži působí masérka na jednotlivé energetické body na chodidle. Tím pomáhá chodidla zrenegerovat, ale navíc každý bod na chodile má vztah k některému dalšímu orgánu v těle a skrze energetické dráhy ho příznivě ovlivňuje. Několik příkladů vztahů bodů na chodidle a příslušných orgánů. Špička palce - hlava, přechod palce v chodidlo - krk, bod mezi ukazováčkem a prostředníčkem - oči, pod malíčkem - uši, vnější prostor nohy po přechodu malíčku v chodidlo - ramena, plocha chodidla po přechodu prstů v chodidlo - plíce. V části nohy blíže k prstům zhruba ve středu chodidla jsou body ovlivňující srdce a žaludek, ve střední části nohy potom body vztahující se k játrům, směrem k patám poté střeva a v oblasti paty například kosti a spodní část zad.

Po masáži

Po dokončení masáže budete moci vychutnat zelený čaj, v případě masáže v křesle je možné čaj popíjet již v jejím průběhu, případně listovat některým z mnoha nabízených časopisů. Nejvhodnější a to, co rozhodně doporučujeme je jen zavřít oči, uvolnit se a užívat si masáž. Citlivějším povahám se při ní usnout určitě nepodaří, odolnější lidé však nezřídka upadnou do příjemného spánku.


30 minut / 590 Kč
60 minut / 890 Kč

tradiční  masáž nohou

Baitei - Thajské masáže České Budějovice