Thajská tradiční masáž

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rychlé základní informace

Při thajské tradiční masáži se působí na energetické body a důkladně se promasírovávají svaly, protahuje páteř a končetiny. Masáž probíhá v pohodlném oblečení - nejlépe v tričku a thajských kalhotách pod kolena, které vám půjčíme(můžete si přinést i vlastní pohodlné oblečení). Před touto masáží je důležité nás upozornit, zda jste neabsolvovali nějakou operaci. Jde o zdravotní masáž, která má při opakovaném podstoupení podobný vliv na tělo jako jóga.

Před masáží

Po příchodu do salonu Baitei Vám krátce vysvětlíme jak masáž probíhá a pokud stále váháte nad tím jaký druh masáže zvolit, tak rádi poradíme. V salonu se můžete přezout do poskytnutých přezuvek. Před masáží je možnost se u nás i vysprchovat a využít župan. Poté se převlečete do thajských kalhot pod kolena a trička nebo košile, které Vám půjčíme a přichází čas samotné masáže.

Průběh masáže

Prvním krokem procedury je očista chodidel. Masáž probíhá na matraci, která je umístěna na velikém lůžku(120 cm x 200 cm). Masérka doslova tančí na Vašem těle a soustředí se na tlakové body a energetické dráhy, které stimuluje tlakem palců, loktů, kolen, a ďalšími částmi svého těla. Ve většině případů se i prochází po Vašich zádech. Též se protahuje celé Vaše tělo, zjednodušeně řečeno jde o jistý druh jógy s pomocí masérky. Dúležité je být uvolnění, odevzdaní a nesnažit se masérce v žádném případě pomáhat. I když to myslíte dobře, vaše pomoc jí naopak práci stěžuje. Pro první seznámení s thajskou tradiční masáží doporučujeme 1 hodinu, pokud zjistíte, že je to právě to co Vám vyhovuje je 1.5 - 2 hodiny mnohem lepší volba. Někteří naši zákaznící již po jednohodinové masáži cítili po několika dnech uvolnění a jejich bolesti ustaly, většinou jsou ale na nápravu těla třeba alespoň tři návštěvy.

Po masáži

Po dokončení celé masáže budete již mít na recepci připravený zelený čaj, který si můžete vychutnávat v příjemném prostředí našeho salonu. Pokud byste raději balenou vodu, prosíme upozorněte na to recepční již před masáží. Našim klientům se snažíme rezervacemi s dvacetiminutovými rezervami před a po masáži poskytovat maximální soukromí. Po celou dobu Vaší masáže tak budete s pravděpodobností 90% v salonu sami.

Historie

Thajské masáže jsou žádanou a díky své intenzitě a spojení několika asijských stylů účinnou léčbou vlivů vnějšího prostředí. Jsou založeny na několik tisíc let starých tradicích udržovaných v thajských chrámech a chrámových školách. Nejvíce čerpali pravděpodobně z čínského umění akupresury a indických jogínských cvičení. Touto kombinací toho nejlepšího z obou umění se tak staly velmi mocným zbůsobem jak prospět tělu. Více o historii thajských masáží.


60 minut / 890 Kč
90 minut / 1190 Kč
120 minut / 1690 Kč

tradiční thajská masáž

Baitei - Thajské masáže České Budějovice