Thajská masáž zad a ramen

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rychlé základní informace

Thajská masáž zad a ramen je olejová masáž ideální pro ty, kteří trpí bolestmi zad a šíje. Masáž může mít různou intenzitu od velmi silné zdravotní až po relaxační. Dobrou volbou pro tuto masáž je jedna hodina pro relaxačnější styl masáže, v případě bolestí doporučujeme hodinu a půl.

Před masáží

Poradíme se společně nad intenzitou masáže. Masérka samozřejmě poté i v průběhu masáže může sílu upravit podle vašeho aktuálního přání a pokud nebudete mluvit extrémně dlouhými větami tak vám bude bez problému rozumět. Jako u všech dalších masáží je možné využít sprchu, ručníky, župan a jednorázové přezuvky, které naleznete ihned po vstupu do salonu za pravým rohem. Poté se můžete odebrat do masážní místnosti, svléknout horní polovinu těla a uložit se na masážní lůžko, které poskytuje velmi pohodlnou pozici díky otvoru pro hlavu.

Průběh masáže

Přestože je masáž olejová, lze na požádání zvolit silnou intenzitu, čímž se velmi blíží tradiční masáži bez oleje. Masérka se věnuje pouze zádům, ramenům, šíji a v konečné fázi i hlavě. Pokud chcete vynechat masáž hlavy, upozorněte ji na to prosím již před začátkem masáže. V případě silné, zdravotní masáže může dojít k částečnému ustoupení bolestí již po masáži, mnohem pravděpodobněji nastane zlepšení až třetí den po masáži. V případě zdravotní masáže je ideální ji několikrát zopakovat po přibližně 5-7 dnech klidu.

Po masáži

Thajská masáž by nebyla úplná bez zeleného čaje nakonec. Využijte proto prosím možnost si šálek vychutnat v klidu našeho salonu a zokončit tak celou proceduru tímto očistným a zdraví prospěšným nápojem. Pokud jdete na masáž již večer, připravujeme čaj slabší, aby vám nebránil usnout. Pokud čaj nemáte rádi, sdělte to prosím masérce předem a místo čaje vám poskytneme balenou neperlivou vodu.


60 minut / 890 Kč
90 minut / 1190 Kč

thajská masáž zad a ramen

Baitei - Thajské masáže České Budějovice