Masérky

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Vážení zákaznící, dovolte nám, abychom vám sdělili něco více o našich masérkách, které jsme před přijetím pečlivě zkoušeli přímo v Thajsku a testovali jejich umění i postoj k práci. Náš tým je složený z dvojice špičkových masérek Tei + Nut, které se o vás s úsměvem postarají. Obě masérky jsou vdané.

Přijďte si užít olejovou nebo tradiční thajskou masáž pro dva.

U nás víte, kdo vás bude masírovat.

Tei

masérka Tei

Vystudovala masážní školu akreditovanou thajským ministerstvem zdravotnictví v Bangkoku. V posledních deseti letech získávala praxi v královském městě Hua Hin, kde pracovala ve Spa masážích Chotik a posléze v thajských tradičních masážích. V Hua Hin jí bylo též umožněno absolvovat soukromou výuku od jedné staré guru masérky, od které se podle svých slov naučila masáž cítit. Mezi její nejoblíbenější masáže patří thajská tradiční masáž a olejová masáž zad.

Tei pochází z provincie Buriram, z malé vesnice na hranicích s Kambodžou, většinu života však prožila v přímořském Hua Hin. Jejími koníčky jsou cestování, fitness a spaní.

Nut

masérka Nut

Pochází z města Nakhon Ratchasima. Tuto masérku jsme vybrali pro klienty, kteří mají rádi tvrdší masáž. Nut pracovala více než 10 let v masážním salonu v Bangkoku. Díky dlouhodobým praktickým zkušenostem dokáže nyní efektivně pomoci člověku od bolesti. Trochu ji považujeme za zázrak, od začátku práce u nás již pomohla několika klientům, kteří přišli s velkými problémy zad a odešli s úsměvem.

Mezi její koníčky patří vaření, masáž a klid.


Baitei - Thajské masáže České Budějovice