Thajská masáž pro páry

BAITEI THAJSKÉ MASÁŽE
Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rychlé základní informace

Masáž pro páry(masáž pro dva) si u nás užijete v absolutním soukromí, kdy během vaší návštěvy bude salon patřit jen vám. Pokud si zvolíte některou z prémiových masáží(kokosová, královská, Monoi), pak prosíme počítejte s příplatkem 200 Kč(kokosová),250 Kč( ostatní) za osobu.

Před masáží

Pokud stále váháte nad tím jakou masáž zvolit tak vám poradíme podle vašich aktuálních potřeb. Je zde možnost využít sprchu a vše co k ní patří(ručníky, župan, jednorázové přezuvky). Po volbě masáže se odeberete do masážní místnosti, kde se svléknete do spodního prádla, nebo převléknete do masážního oděvu v případě thajské tradiční masáže. Uložíte se na lůžko a poté již přijdou masérky.

Průběh masáže

Párové masáže probíhají v podstatě identicky jako běžné masáže. Vzdálenost mezi lůžky je 70cm. Je možnost masírovat i odděleně v místnostech oddělených závěsy, lůžka jsou pak vzdálena 5 metrů. V masážních místnostech je mírné, romantické osvětlení lampičkami.

Po masáži

Můžete v klidu posedět při šálku zeleného čaje, k dispozici je i balená neperlivá voda.


Ceny pro pár:

60 minut / 1 800 Kč
90 minut / 2 500 Kč

Pokud jste zvolili některou z prémiových masáží - kokosová(příplatek 200 Kč/os., královská, Monoi - příplatek 250 Kč/os, v případě použití oleje Monoi z Tahiti je příplatek 250 Kč za osobu.

thajská masáž pro dva

Baitei - Thajské masáže České Budějovice